USAutomoto – import aut z USA i Kanady

PRZERWA URLOPOWA 15.07 - 28.07

Szanowni Klienci, przez najbliższe dwa tygodnie nasze biuro w Gdańsku zostanie zamknięte.

✅ Pojazdy (obecnie w transporcie) na bieżąco będą odprawiane w portach oraz transportowane do kraju, kontakt: rozliczenia@usautomoto.pl

✅ Naprawy aut na naszych warsztatach BEZ ZMIAN: mechanicy, blacharze i lakiernicy pracują a bezpośredni kontakt z Państwem mają przydzieleni opiekunowie każdego auta.

✅ Wracamy naładowani energią do pracy w 𝗣𝗢𝗡𝗜𝗘𝗗𝗭𝗜𝗔Ł𝗘𝗞 𝟮𝟵 𝗟𝗜𝗣𝗖𝗔

Ubezpieczenie auta (pojazdu) z USA

Zgodnie z ustawą (Prawo o ruchu drogowym) każde auto w dniu rejestracji w wydziale komunikacji podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC
Właściciele aut, którzy nie wykupili obowiązkowego ubezpieczenia zapłacą kary. UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny) posiada pełny dostęp do bazy zarejestrowanych pojazdów i wystarczy jeden dzień bez ważnej polisy OC aby otrzymać karę.
Wysokość KAR nakładanych przez UFG za brak OC
# AUTO OSOBOWE AUTO CIĘŻAROWE POZOSTAŁE POJAZDY
DO 3 DNI
1 200 zł
1 810 zł
200 zł
4 - 14 DNI
3 010 zł
4 520 zł
500 zł
POWYŻEJ 14 DNI
6 020 zł
9 030 zł
1 000 zł
Ubezpieczenie OC na auto (pojazd) z USA nie różni się niczym od ubezpieczeń dla aut z polskich salonów. Towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często jednak mają problem z odnalezieniem właściwej wersji / modelu pojazdu sprowadzonego, który chcemy ubezpieczyć.
Wiele modeli aut nie występuje w Europie a ubezpieczalnia nie ma go w swojej bazie. Wówczas z automaty odmawia ubezpieczenia. Docierają do nas również sygnały od klientów, że agenci ubezpieczeniowi często w swojej niekompetencji przedstawiają oferty na auto podobne, tym samym podbijając stawkę za ubezpieczenie.
Polecamy skorzystanie z doświadczenia oraz usług jednej ze współpracujących z nami multiagencji ubezpieczeniowych, specjalizujących się w OC/AC amerykanów. Sami korzystamy z usług chłopaków i chętnie ich polecamy naszym klientom.
AMCAR Ubezpieczenia

Grzegorz Ławski +48 519 866 999

Marcin Waszczyk +48 518 422 272

Powołując się na ‘USAUTOMOTO’ możecie być pewni, że otrzymacie najlepszą ofertę OC/AC w kraju.
Oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj