USAutomoto – import aut z USA i Kanady

/// +48 531 980 019 /// +48 730 908 934 /// +48 780 431 183 ///

Harmonogram płatności

REALIZACJA PŁATNOŚCI ZA POJAZDY KUPIONE NA AUKCJACH

Wspólnie wybraliśmy auto, zapoznaliśmy się z raportami i decydujemy się na przystąpienie do licytacji – bazując na naszym doświadczeniu prognozujemy maksymalną kwotę licytacji za wybrany pojazdu – na koniec to od CIEBIE zależy jaką kwotę przeznaczymy na zakup.

Otrzymasz od nas dokładną kalkulację wszystkich kosztów przed przystąpieniem do licytacji, oszacujemy cenę dostarczenia pojazdu pod dom w Polsce.

Przez cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji – odpowiemy na wszystkie pytania.

Wpłata WADIUM następuje po podpisaniu umowy przelewem na nasze firmowe konto bankowe w dowolnej walucie (PLN, USD, EUR, GBP, inne) – jest to równowartość 10% maksymalnej kwoty licytacji pojazdu (nie mniej niż 3000zł). Wadium jest formą zabezpieczenia aukcji w przypadku rezygnacji z zakupu pojazdu po jego wylicytowaniu. W przypadku, gdy pojazd nie zostanie wylicytowany wadium zostanie zwrócone w ciągu 2 dni na konto lub może zostać wykorzystane na poczet kolejnych licytacji.

Wadium można opłacić przelewem bankowym na nasz firmowy rachunek bankowy w walutach PLN, USD, EUR, GBP.

Bez opłaconego wadium nie przystępujemy do licytacji.

 

Płatność 24h po otrzymaniu potwierdzenia wygranej aukcji / licytacji.

Do opłacenia mamy: koszt zakupu auta (zgodnie z kwotą wygrane aukcji) prowizję domu aukcyjnego, transport lądowy z aukcji do portu USA oraz koszt frachtu morskiego do wybranego portu docelowego (np. Bremenhaven / Rotterdam / Gdynia).

Na tym etapie rozliczamy opłacone WADIUM do licytacji. 

Przelew można wykonać zarówno w walucie USD bezpośrednio do domu aukcyjnego oraz w walucie PLN na nasze konto firmowe. Mamy wynegocjowane bardzo atrakcyjne kursy wymiany walut dla naszych klientów.

Uwaga! Serwisy aukcyjne w zależności od lokalizacji pozwalają na darmowe przechowanie pojazdu przez około 3-4 dni robocze od chwili wygrania licytacji. Po upływie tego czasu mogą naliczyć dodatkowe opłaty parkingowe.

Załatwiamy wszystkie procedury celne a po ocleniu pojazdu otrzymujesz informację o wysokości opłat celnych do uiszczenia.

Przelew można wykonać zarówno w walucie EUR bezpośrednio na rachunek agencji celnej oraz w walucie PLN na nasze konto firmowe. Mamy wynegocjowane bardzo atrakcyjne kursy wymiany walut dla naszych klientów.

Po odbiorze pojazdu z agencji celnej transportujemy pojazd we wskazane miejsce: bezpośrednio do klienta, do wybranego warsztatu mechanicznego lub do nas na naprawę.

Na tym etapie rozliczamy koszt transportu pojazdu z portu do klienta oraz prowizję importu.

0 LAT
ZAJMUJEMY SIĘ IMPORTEM
0 +
SPROWADZONYCH AUT
0 %
SATYSFAKCJI KLIENTÓW
0
AUT DO LICYTACJI