USAutomoto – import aut z USA i Kanady

/// +48 531 980 019 /// +48 730 908 934 /// +48 780 431 183 ///

O NASZEJ FIRMIE

Importem aut zajmujemy się zawodowo od 2014 roku. Trzon naszej firmy tworzy grupa pasjonatów motoryzacji z kilkunastoletnim doświadczeniem. Każdego dnia weryfikujemy setki pojazdów aby naszym klientom zaproponować najlepszy możliwy wybór spośród aut dostępnych na licytacjach.

W naszej pracy stawiamy na zupełną transparentość, na każdym etapie pokazujemy dokładnie gdzie, za co i ile płacimy. Klient na każdym etapie realizacji jest informowany na bieżąco gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówiony pojazd.

Licytujemy auta bezpośrednio ze wszystkich znanych domów aukcyjnych USA i Kanady, również ze stanów z ograniczonym prawem zakupu (Michigan, Wisconsin, Alabama – gdzie wymagana jest specjalna licencja). W odróżnieniu od konkurencji posiadamy własne licencje dzięki czemu nasi klienci nie płacą dodatkowych opłat za pośrednictwo.

Dzięki wieloletniej współpracy posiadamy kilkanaście terminali załadunkowych w portach USA i Kanady dlatego nasi klienci nie muszą martwić się o dodatkowe opłaty za postój pojazdu w porcie. 

Nasza siedziba mieści się w Gdańsku lecz dostarczamy auta w dowolne miesjce – również do innych krajów.

Posiadamy dwa własne warsztaty mechaniczne. W Słupsku oraz Gdańsku, gdzie naprawiamy, modyfikujemy i serwisujemy wyłącznie auta sprowadzone dla naszych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość napraw powypadkowych.

Nasza firma jest spółką z o.o. zarejestrowaną w Polsce. Wystawiamy faktury VAT

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę!

OPINIE KLIENTÓW

Tomek Kończyński
Tomek Kończyński
2023-12-19
W pełni zasłużone ⭐⭐⭐⭐⭐, ekipa USAutoMoto pomogła sprowadzić wymarzone auto 🙂
Krzysztof Placheta
Krzysztof Placheta
2023-11-26
Firma dobra polecenia. Wszystko przebiegło sprawnie,na bieżąco bylem informowany na jakim etapie jest zakup i transport. Moglem śledzić caly cykl pracy,bardzo dobrze wykonany.POLECAM.
Lidia Kubacka
Lidia Kubacka
2023-11-20
Jak kupić auto zagranicą to tylko z firmą Pana Gniewka. Pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz wyrozumiałość na licznie zgłaszane pomysły.
Jakub Rebelski
Jakub Rebelski
2023-10-05
Był to mój pierwszy kontakt ze sprowadzaniem samochodu z USA, byłem pełny obaw ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektem. Firma ogarnęła wszystko w zasadzie za mnie, auto wybrane, kupione, sprowadzone i naprawione. Doskonały kontakt na każdym etapie, naprawa chwilę trwała ale poradzili sobie bez kłopotu z naprawami blacharskimi.
oskar kucharski
oskar kucharski
2023-09-18
Polecam wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej i kumatej obsługi w zakresie sprowadzania i naprawy auta z USA. Dzięki nim można zyskać pewność, że wszystko zostanie dopracowane w każdym względzie.
Remek Urbański
Remek Urbański
2023-08-15
Polecam, był to mój pierwszy import auta z innego kraju więc byłem trochę zielony. Obsługa bardzo miła, ja akurat trochę czasu szukałem auta kilka licytacji przegraliśmy bo chciałem kupić w okazyjnej cenie. Pan Juralewicz podchodzi na spokojnie, nie popędza. Doradza i odpowiada na banalne dla innych pytania. Żadnych problemów i kontakt też bardzo dobry 🙂
Jacek Krzciuk
Jacek Krzciuk
2023-04-05
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ponad konieczność. Z pewnością jeszcze do nich wrócę.
Marek Zio
Marek Zio
2023-03-25
Firma rzetelna i profesjonalna a do tego Pan Gniewko sympatyczny człowiek 🙂 Jak autko z USA to tylko z ta firmą!
Jacek Wronski
Jacek Wronski
2023-03-24
Gorąco polecam współpracę z tą firmą, profesjonalne i kompleksowe podejście do tematu sprowadzenia motocykla. Rzetelne i fachowe doradztwo z dużym doświadczeniem, miła obsługą i zawsze dobry kontakt, przez cały czas byłem na bieżąco informowany na jakim etapie jest import.
0 LAT
ZAJMUJEMY SIĘ IMPORTEM
0 +
SPROWADZONYCH AUT
0 %
SATYSFAKCJI KLIENTÓW
0
AUT DO LICYTACJI