USAutomoto – import aut z USA i Kanady

PRZERWA URLOPOWA 15.07 - 28.07

Szanowni Klienci, przez najbliższe dwa tygodnie nasze biuro w Gdańsku zostanie zamknięte.

✅ Pojazdy (obecnie w transporcie) na bieżąco będą odprawiane w portach oraz transportowane do kraju, kontakt: rozliczenia@usautomoto.pl

✅ Naprawy aut na naszych warsztatach BEZ ZMIAN: mechanicy, blacharze i lakiernicy pracują a bezpośredni kontakt z Państwem mają przydzieleni opiekunowie każdego auta.

✅ Wracamy naładowani energią do pracy w 𝗣𝗢𝗡𝗜𝗘𝗗𝗭𝗜𝗔Ł𝗘𝗞 𝟮𝟵 𝗟𝗜𝗣𝗖𝗔

Sprowadzanie auta w dobie wojny na Ukrainie ?

W świetle ostatnich tragicznych wydarzeń na Ukrainie kurs polskiego złotego względem walut szoruje po dnie 🙆.
 
Podczas zamknięcia notowań w piątkowe popołudnie dolar kosztował 4.48zł a euro 4.90zł – nasuwa się więc logiczne pytanie czy w takich warunkach sprowadzanie aut/motocykli zza Atlantyku ma jeszcze sens i czy się opłaca?
 
𝗧𝗔𝗞. Tłumaczymy dlaczego….
 
W związku z obecną sytuacją geopolityczną w Europie w licytacjach w domach aukcyjnych ameryki bierze udział zdecydowanie mniej osób. Nie licytuje Ukraina, Gruzja, Rosja, Azerbejdżan – a ze względu na niepewność lub panikę bardzo duża część klientów z Polski wstrzymuje decyzję o podejściu do zaplanowanych licytacji – wszytskie te elementy wpływają znacznie na ceny obecnie licytowanych pojazdów.
 
Zupełnie jak dwa lata temu kiedy to pojawiły się pierwsze doniesienia i obostrzenia o pandemii Covid 19 – widoczne były znaczne spadki cen pojazdów osiąganych na licytacjach.
 
Obecnie niższe ceny zakupu pojazdów rekompensują w pełni wysokie kursy walut.
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj