USAutomoto – import aut z USA i Kanady

PRZERWA URLOPOWA 15.07 - 28.07

Szanowni Klienci, przez najbliższe dwa tygodnie nasze biuro w Gdańsku zostanie zamknięte.

✅ Pojazdy (obecnie w transporcie) na bieżąco będą odprawiane w portach oraz transportowane do kraju, kontakt: rozliczenia@usautomoto.pl

✅ Naprawy aut na naszych warsztatach BEZ ZMIAN: mechanicy, blacharze i lakiernicy pracują a bezpośredni kontakt z Państwem mają przydzieleni opiekunowie każdego auta.

✅ Wracamy naładowani energią do pracy w 𝗣𝗢𝗡𝗜𝗘𝗗𝗭𝗜𝗔Ł𝗘𝗞 𝟮𝟵 𝗟𝗜𝗣𝗖𝗔

Rodzinne auta 7-mio osobowe SUV i MINIVANY z USA

Dzisiaj zajmiemy się przeglądem rodzinnych aut dostępnych na rynku USA, które różnią się znacząco rozmiarem oraz wyposażeniem w stosunku do swoich europejskich wersji.
Według amerykanów auto rodzinne to kompromis pomiędzy dostępną przestrzenią dla pasażerów, pojemnością bagażnika, bezpieczeństwem oraz wysokim standardem wyposażenia.
Minivany i SUV-y to z pewnością wciąż najchętniej sprowadzane auta z rynku USA. Obie grupy mają wady i zalety – szczególnie w odniesieniu do kosztów, konsktrukcji i ogólnych możliwości wykorzystania pojazdu jako auta rodzinnego.
Ostatecznie wybór Minivan czy SUV sprowadza się do konkrentych preferencji klientów – postaramy się przybliżyć za i przeciw.
ZALETY MINIVAN-ÓW
Minivany mogą być nizwykle wygodne dla tych, którzy często muszą przewozić wiele osób lub ładunków. Dostęp do trzeciego rzędu foteli jest łatwiejszy niż w SUV-ie a gdy nie jest wykorzystywany – można w łatwy sposób złożyć siedzenia aby zyskać dodatkowe miejsce na załadunek.
Tego typu auta posiadają zazwyczaj przesuwne środkowe drzwi, które można kontrolować za pomocą przycisku na kluczyku, z pozycji kierowcy lub pasażera.
 
ZALETY SUV-ÓW
Olbrzymią zaletą SUV-ów jest ich zdolność do pokonywania trudnych warunków terenowych. Ponadto auta te mają znacznie większy prześwit w porównaniu z Minivanami.
Kolejną nieocenioną zaletą SUV-ów jest ich  imponująca możliwość holowania. W amerykańskich standardach niektore SUV-y posiadają uciąg na haku powyżej 4T. Oczywiście dostosowując te auta do Polskich realiów rejestrowane są na uciąg max 3.5T, tak aby w dalszym ciągu możnabyło prowadzić je z kategorią B.
Jeżeli auto rodzinne będzie wykorzystywane również do ciągnięcia przyczepy kampingowej lub łódki – zdecydowanie warto wybrać SUV-a.

 

PODOBIEŃSTWA
Zarówno amerykańskie MINIVANY-y i SUV-y znane są z tego, że oferują ogrom opcji rozrywkowych tj. wbudowane WI-FI, Bluetooth, często na doposażeniu znajdziemy również multimedialne wyświetlacze itp.
Przyjęło się, że MINIVAN’y odbierane są jako auta bardziej komfortowe niż SUV-y, tymczasem SUV-y mają reputację aut  znacznie bardziej luksusowych zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz.
Oczywiście zapraszamy do kontaktu jeżeli zainteresuje Państwa sprowadzenie auta z USA. Tutaj opisujemy cały proces sporwadzenia auta w szczegółach.
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj