USAutomoto – import aut z USA i Kanady

PRZERWA URLOPOWA 15.07 - 28.07

Szanowni Klienci, przez najbliższe dwa tygodnie nasze biuro w Gdańsku zostanie zamknięte.

✅ Pojazdy (obecnie w transporcie) na bieżąco będą odprawiane w portach oraz transportowane do kraju, kontakt: rozliczenia@usautomoto.pl

✅ Naprawy aut na naszych warsztatach BEZ ZMIAN: mechanicy, blacharze i lakiernicy pracują a bezpośredni kontakt z Państwem mają przydzieleni opiekunowie każdego auta.

✅ Wracamy naładowani energią do pracy w 𝗣𝗢𝗡𝗜𝗘𝗗𝗭𝗜𝗔Ł𝗘𝗞 𝟮𝟵 𝗟𝗜𝗣𝗖𝗔

Najpopularniejsze auta elektryczne sprowadzane z USA

Ostatnie lata były przełomowe dla branży motoryzacyjnej, zwłaszcza w USA, gdzie coraz większą popularnością cieszą się samochody elektryczne.
Dzięki postępującej technologii oraz zmieniającym się preferencjom konsumentów, pojazdy zasilane energią elektryczną stają się coraz bardziej dostępne i przystępne dla szerszej rzeszy użytkowników.
Jednym z najważniejszych czynników, który wpłynął na rozwój motoryzacji elektrycznej w Stanach Zjednoczonych, jest program federalny o nazwie ZEV (Zero Emission Vehicle), którego celem jest zachęcanie producentów samochodów do wprowadzania na rynek pojazdów, które emitują minimalną ilość gazów cieplarnianych. Dzięki temu programowi, producenci samochodów elektrycznych otrzymują różnego rodzaju ulgi podatkowe oraz dotacje, co pomaga w rozwoju tej branży.
W USA działa wiele firm produkujących samochody elektryczne, takich jak Tesla, Chevrolet, Ford, czy Nissan. Z roku na rok rośnie również liczba punktów ładowania pojazdów elektrycznych, co pozwala na większą swobodę w podróżach i zachęca do wyboru tej formy transportu.
Jednym z największych wyzwań, z jakimi muszą się mierzyć użytkownicy samochodów elektrycznych, jest jeszcze zasięg pojazdów. Jednak coraz więcej modeli oferuje już ponad 300 km zasięgu, co pozwala na przejechanie większości codziennych tras bez konieczności ładowania.
Wszystko to sprawia, że samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne w USA i można spodziewać się, że w ciągu najbliższych lat będzie to jedna z najważniejszych gałęzi branży motoryzacyjnej.
 
Oto kilka najpopularniejszych modeli aut elektrycznych sprowadzanych z USA:
Tesla Model 3 – Tesla jest liderem w produkcji samochodów elektrycznych i Model 3 to jedno z najchętniej wybieranych aut elektrycznych w USA. Oferuje ona ponad 500 km zasięgu na jednym ładowaniu, co czyni ją bardzo atrakcyjnym wyborem dla konsumentów.
 
Chevrolet Bolt EV – Chevrolet Bolt EV jest jednym z najtańszych samochodów elektrycznych w USA i oferuje ponad 400 km zasięgu na jednym ładowaniu. To świetna opcja dla osób poszukujących budżetowej alternatywy dla Modelu 3.

 
Nissan Leaf – Nissan Leaf to jeden z pierwszych masowo produkowanych samochodów elektrycznych na świecie. Oferuje ona ponad 240 km zasięgu na jednym ładowaniu i cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów poszukujących przystępnej ceny.

 

Ford Mustang Mach-E – To nowy gracz na rynku samochodów elektrycznych, który został wprowadzony do sprzedaży w 2021 roku. Oferuje ona ponad 400 km zasięgu na jednym ładowaniu i łączy w sobie stylowy design z zaawansowanymi funkcjami technologicznymi.

 

Tesla Model S – Model S to jedno z najdroższych samochodów elektrycznych na rynku, ale oferuje ona ponad 600 km zasięgu na jednym ładowaniu i wiele zaawansowanych funkcji technologicznych, co czyni ją bardzo atrakcyjnym wyborem dla konsumentów z dużym budżetem.

 

 

Tesla Model X – Model X to kolejny popularny model Tesli, który cechuje się podobnymi zaletami, co Model S. Ma także wiele funkcji bezpieczeństwa i wygodne, trzecie rzędy siedzeń.

 

Oprócz tych modeli, na rynku są również dostępne inne popularne samochody elektryczne, takie jak Audi e-Tron, BMW i3, Volkswagen ID.4, Fiat500 Electric oraz elektryczny Mini Cooper. Wszystkie te modele oferują zaawansowane funkcje technologiczne i przede wszystkim przyjazne dla środowiska sposoby przemieszczania się.

 

 

Warto również dodać, że osoby, które kupują samochód elektryczny do użytku prywatnego, mogą skorzystać z dodatkowych ulg podatkowych (brak akcyzy za sprowadzony pojazd do Polski). Ponadto, w niektórych miastach w Polsce istnieją również programy zachęt, takie jak bezpłatne parkowanie czy korzystanie z buspasów, dla posiadaczy samochodów elektrycznych.
Oczywiście zapraszamy do kontaktu jeżeli zainteresuje Państwa sprowadzenie auta elektrycznego z USA. Tutaj opisujemy cały proces sporwadzenia auta w szczegółach.
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj