USAutomoto – import aut z USA i Kanady

/// +48 531 980 019 /// +48 730 908 934 /// +48 780 431 183 ///

Czego importerzy nie mówią Tobie wprost?

Czy sprowadzenie auta z USA / Kanady kupionego na licytacjach z USA / Kanady jest dla każdego?
Absolutnie nie.
Jeśli przeraża Ciebie niespodzewany wydatek 2000zł na naprawę której nie przewidziałeś – odpuść sobie pomysł o sprowadzeniu pojazdu. Po drodze może przydarzyć się wiele niespodzianek, na które musicie być gotowi finansowo.
Sprowadzanie pojazdu zza wielkiej wody to nadal sprawdzona i dobra forma ulokowania wolnej gotówki, możliwość zrobienia dobrego flipa czyli kupić taniej – sprzedać drożej – pod warunkiem jednak, że są to WOLNE ŚRODKI  i jesteście gotowi chwilę poczekać na zwrot.
Kolejna sprawa: często zgłaszają się do nas klienci poszukujący auta salonowego z budżetem niewystarczającym na zakup 10-letniego strucla. Polecamy mały research lub jeszcze prościej…kontakt telefoniczny z nami. Podpowiemy.
Wiele osób szuka pojazdów na już, na teraz. W takim wypadku import z USA również nie jest  dobrym wyborem. Tu trzeba niestety poczekać i wykazać się cierpliwością. Coś za coś. Oszczędność 𝗧𝗔𝗞, ale trzeba poczekać lub tu i teraz w cenie rynkowej na otomoto.
Ile można zarobić i czy to się opłaca?
Odpowiedź można sprowadzić do zasady – im droższy pojazd tym lepszy zwrot z inwestycji lub oszczędność jeśli sprowadzamy auto dla siebie.
Szacunkowo zwrot (czy inaczej oszczędność) na aucie to około 20-40%, choć naszym rekordzistą jest sportowe coupe z klasy premium którego realizację zamkneliśmy dla klienta na gotowo w kwocie 210 000zł a sprzedane zostało za 340 000zł.
Czy to oznacza, że nie opłaca się sprowadzać tańszych pojazdów?
Opłaca się jeśli wiecie czego szukać: polecamy pojazdy hobby… motocykle niedostępne na naszym rynku, auta terenowe, silniki v6 i v8, klasyki itp.
Najczęściej sprowadzanymi autami z USA i Kanady do Polski (wg. aktualnych danych aut rejestrowanych w PL) są kolejno marki:
1. BMW
2. FORD
3. AUDI
4. CHRYSLER
5. MERCEDES
6. MAZDA
7. VOLKSWAGEN
8. VOLVO
9. TOYOTA
10. HONDA
Prosimy pamiętać, że auta transportowane są w kontenerach, ładunek jest odpowiednio zabezpieczany przy załadunku – ale jednak zdarzają się uszkodzenia w transporcie. My pracujemy z najlepszymi w branży żeby maksymalnie ograniczyć wszystkie ryzyka.
Dokładamy wszelkich starań aby sprowadzać dla Was możliwie najlepsze pojazdy lecz chcemy również aby nasi klienci podejmowali w pełni świadome decyzje o imporcie pojazdów.
Ok, jesteś gotowy(a) aby sprowadzić coś dla siebie z USA lub Kanady? – ale w głowie pojawiają się wątpliwości i pada najczęściej zadawane pytanie – skoro jest to taki świetny interes to dlaczego sami nie kupujecie aut?
Kupujemy. Nawet bardzo dużo. Wiekszość naszych aut do sprzedaży (już gotowych po naprawach, zarejestrowanych) pokazujemy na naszym fanpage Facebook. Stale w ofercie mamy od kilku do kilkunastu aut.
Podsumowując. W dalszym ciągu mimo szalejących kursów walut import z USA/Kanady jest jedną z najbardziej opłacalnych form zakupu uzywanego pojazdu.
Jeśli podejmiesz decyzję, że jest to droga którą chcesz obrać chętnie w tym pomożemy. W naszej pracy z klientami stawiamy na pełną transparentność. Na każdym etapie pokazujemy dokładnie gdzie, za co i ile płacimy. Klient na każdym etapie realizacji jest informowany na bieżąco gdzie w danej chwili znajduje się jego zamówiony pojazd.
Zapaszamy do kontaktu i współpracy.
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Drukuj